Jak správně na klíště? Použijte Ixoderm

Klíšťat v přírodě s teplými dny přibývá, stejně jako zaručených rad, jak s nimi co nejlépe „zatočit“ (mimochodem, pravě před tímto způsobem odstranění klíštěte odborníci důrazně varují).

Ixoderm - na klíště

Rozměry nepatrný parazit totiž může být zdrojem velkých problémů a právě rychlé odstranění přisátého klíštěte zásadním způsobem minimalizuje negativní dopad na lidské zdraví. Na trhu se teď ale objevil přípravek Ixoderm. Je určený k rychlé paralizaci, zneschopnění, znehybnění, dezinfekci, usmrcení a bezpečnému odstranění přisátého klíštěte znamená definitivní konec diskusím, zda a čím přisáté klíště zakápnout, jestli je lepší jej vyšroubouvat nebo vyviklat.... Nic takového!

Ixoderm potenciálně rizikovou situaci řeší bezpečně, efektivně, rychle a bez jakýchkoliv věkových omezení (je vhodný i pro nejmenší děti). Úplná likvidace klíštěte nastává do 5 minut od první aplikace. Přípravek byl navíc zevrubně testován nezávislým specializovaným pracovištěm Parazitologického ústavu AV ČR České Budějovice, při všech pokusech byly jeho účinky jednoznačně potvrzeny.

Drupal Theme by InterFace